Вікторію Лісничу переобрано головою Київської міської організації Єдиного Центру

Вікторію Лісничу переобрано головою Київської міської організації Єдиного Центру

На V-й Конференції Київської міської організації Єдиного Центру, яка відбулася 01 серпня 2012 року, головою Організації переобрано генерального директора Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника Вікторію Лісничу. Вікторія Миколаївна отримала одностайну підтримку делегатів Конференції.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Бюджет на 2011 рік має повернутися обличчям до проблем ЖКГ
2010-11-16 13:29:00

Бюджет на 2011 рік має повернутися обличчям до проблем ЖКГ

Для якісної модернізації ліфтового господарства м. Києва потрібні, за різними розрахунками від 2,4 до 5,0 мільярдів гривень, вважають у Комісії з питань ЖКГ Київської міської організації Єдиного Центру.

Зі слів першого заступника голови Київської міськдержадміністрації

О. Попова, в цьому році, фінансування реконструкції та капітального ремонту ліфтового господарства буде в розмірах близько 50 мільйонів гривень. Про неадекватність розміру цих вкладень проблемі, свідчить той факт, що на заміну двох ліфтів у будівлі КМДА було виділено майже 10 млн. гривень.

 

На сьогодні, у столиці функціонує майже 20 тисяч ліфтів, з яких близько 33% відпрацювали більше 25 років і підлягають заміні. Щоденно в місті виходить з ладу 50-60 ліфтів. Тобто, виділених 50 млн. гривень може вистачити хіба що на якісний поточний ремонт існуючих ліфтів.

 

Міська влада провалила виконання програми заміни і модернізації ліфтів у житлових будинках, затверджену Київрадою у 2006 році. Наразі, є нагальна необхідність у прийнятті нової програми, розрахованої на декілька років і забезпеченої річним фінансуванням, як мінімум, на порядок більшим.

 

Вже в міському бюджеті на 2011 рік має бути кардинально збільшено фінансування на заміну відпрацьованих ліфтів, якими користуватися сьогодні просто небезпечно для життя. Бюджет має повернутися обличчям до проблем ЖКГ, переконані у Комісії з питань ЖКГ Київської міської організації Єдиного Центру.

 

 

 

 

Прес-служба КМО Єдиного Центру

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"