Вікторію Лісничу переобрано головою Київської міської організації Єдиного Центру

Вікторію Лісничу переобрано головою Київської міської організації Єдиного Центру

На V-й Конференції Київської міської організації Єдиного Центру, яка відбулася 01 серпня 2012 року, головою Організації переобрано генерального директора Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника Вікторію Лісничу. Вікторія Миколаївна отримала одностайну підтримку делегатів Конференції.

Новинавсі друкуватиДрукувати

У Києві кандидатом у депутати Верховної Ради України Єдиний Центр висунув Вадима Карасьова
2012-08-01 18:16:00

У Києві кандидатом у депутати Верховної Ради України Єдиний Центр висунув Вадима Карасьова

Кандидатом у депутати до Верховної Ради України по одномандатному виборчому округу № 217 у м. Києві (Оболонський район) IX з'їзд Єдиного Центру висунув лідера Єдиного Центру, відомого політолога, директора Інституту глобальних стратегій Вадима Карасьова.

IX з'їзд Єдиного Центру, на якому партія визначила формат своєї участі у виборах до Верховної Ради України та висунула кандидатів у народні депутати, відбувся 31 липня 2012 року у конференц-залі київського готелю «Русь» за участю 135 делегатів. Всього було висунуто 9 кандидатів з 6 регіонів. Кандидатуру Вадима Карасьова всі делегати підтримали одностайно.

  

З’їзд прийняв рішення брати участь у парламентських виборах тільки шляхом висування своїх кандидатів в одномандатних округах. Такий формат визнаний найбільш оптимальним, виходячи з аналізу об’єктивних реалій, які склалися на сьогодні в українській політиці. Партія, також, буде підтримувати низку кандидатів-самовисуванців, які попросили про сприяння на виборах.

  

Вадим Карасьов є одним із кандидатів, які здатні спрямувати парламентський процес від протистояння в русло роботи на суспільний і державний інтерес.

 

 Головними пріоритетами у майбутній парламентській діяльності Вадим Карасьов вважає дотримання національних інтересів України, зміцнення демократичних традицій, розвиток вільної ринкової економіки і курс на інтеграцію в Європу.

 

 

Прес-служба КМО Єдиного Центру

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"