Вікторію Лісничу переобрано головою Київської міської організації Єдиного Центру

Вікторію Лісничу переобрано головою Київської міської організації Єдиного Центру

На V-й Конференції Київської міської організації Єдиного Центру, яка відбулася 01 серпня 2012 року, головою Організації переобрано генерального директора Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника Вікторію Лісничу. Вікторія Миколаївна отримала одностайну підтримку делегатів Конференції.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Київський Єдиний Центр закликає силовиків посилити контроль за обігом зброї
2015-07-03 12:45:00

Київський Єдиний Центр закликає силовиків посилити контроль за обігом зброї

Єдиноцентристи закликають правоохоронців вжити максимальних заходів для суттєвого підвищення контролю за незаконним обігом зброї в місті. Про це заявили в міській організації партії.

За офіційною інформацією у Києві Служба безпеки України у промисловій зоні Дарницького району Києва Служба безпеки України виявила сховок з вибухівкою, зброєю і боєприпасами. При обшуку там знайшли 8 циліндричних тротилових шашок ІМ-82, 6 толових шашок по 75 г кожна, 6 тротилових шашок з отворами під детонатори і самі детонатори. Також зі сховку дістали автомат АК-74У з 2 пластиковими магазинами, карабін СКС і велику кількість набоїв різного калібру.

 

Єдиноцентристи звертають увагу на те, що нещодавно також було виявилене незаконне сховище боєприпасів. Біля опори однієї з естакад у районі Дніпровського шосе в Печерському районі Києва співробітники СБУ вилучили 120 набоїв калібру 5,45 мм, дві толові та одну тротилову шашки. Партійці зазначають, що питання незаконної зброї у Києві стоїть дуже гостро. ЇЇ кількість збільшилась у десятки разів. Правоохоронці часто виявляють зброю, яку перевозять приватним транспортом.

 

Єдиноцентристи застерігають, що немає впевненості у тому, що вся зброя, яка нелегально перевозиться регіоном вчасно виявляється правоохоронцями.

 

На думку єдиноцентристів існує ризик того, що зброя може накопичуватися диверсантами і в подальшому буде використана  для підтримки ймовірних заворушень і дестабілізації ситуації в столиці.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"