Вікторію Лісничу переобрано головою Київської міської організації Єдиного Центру

Вікторію Лісничу переобрано головою Київської міської організації Єдиного Центру

На V-й Конференції Київської міської організації Єдиного Центру, яка відбулася 01 серпня 2012 року, головою Організації переобрано генерального директора Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника Вікторію Лісничу. Вікторія Миколаївна отримала одностайну підтримку делегатів Конференції.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Київський Єдиний Центр: Перевізники нехтують правами пільгових категорій громадян
2015-09-08 14:31:00

Київський Єдиний Центр: Перевізники нехтують правами пільгових категорій громадян

Єдиноцентристи стурбовані діями перевізників, які нехтують правами пільгових категорій громадян і часто відмовляють їм у проїзді. Про це заявили у Київській міській організації партії.

За повідомленнями ЗМІ  у Києві водій маршрутного таксі відмовився перевозити учасника бойових дій і провів його на вихід. І це вже не перший випадок подібного грубого ставлення водіїв до учасників АТО. Крім того часто скаржаться пасажири інших пільгових категорій, які теж страждають від хамства.

 

Партійці засуджують такі дії водіїв і закликають перевізників поважати право людей на пільгові перевезення, яке передбачено законодавством.

 

Єдиноцентристи нагадують, що учаники АТО мають право на безкоштовний проїзд у громадському транспорті. Це закріплено спеціальним рішенням Київради.

 

«Ставлення працівників, які задіяні в сфері пасажирських перевезень, та їх манера спілкування бувають у достатньо грубій формі, що є абсолютно неприйнятним», - зазначили в Київській міській організації Єдиного Центру.

 

Партійці закликають владу звернути увагу на порушення прав пільговиків і навести порядок у даній сфері.

 

«Необхідно вжити усіх заходів задля недопущення порушення прав пільгових категорій пасажирів», - закликали єдиноцентристи.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"