Вікторію Лісничу переобрано головою Київської міської організації Єдиного Центру

Вікторію Лісничу переобрано головою Київської міської організації Єдиного Центру

На V-й Конференції Київської міської організації Єдиного Центру, яка відбулася 01 серпня 2012 року, головою Організації переобрано генерального директора Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника Вікторію Лісничу. Вікторія Миколаївна отримала одностайну підтримку делегатів Конференції.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Єдиноцентристи Києва закликають владу провести комплексну реформу паркувальної сфери міста
2015-10-20 12:02:00

Єдиноцентристи Києва закликають владу провести комплексну реформу паркувальної сфери міста

За підрахунками експертів Київ у порівнянні з іншими містами Європи забезпечений паркомісцями лише на 30%. Також є частими випадки неправомірної і хамської поведінки з боку паркувальників. Справа доходить до погроз водіям і спускання коліс автомобілів. На це звертають увагу у Київській міській організації Єдиного Центру.


За повідомленнями ЗМІ і самих водіїв часто трапляються випадки, коли паркувальники  вимагають давати гороші  особисто їм в руки, а не сплачувати через паркомати. Також вони перевищуючи свої повноваження, починають вимагати гроші за паркування там, де плата за нього не передбачена.

 

Партійці переконані, що проблема з паркуванням у столиці комплексна і потребує системного підходу і основна роль по її вирішенню належить міській владі.

 

Єдиноцентристи закликають владу провести комплексну реформу паркувальної сфери міста, яка в першу чергу включатиме облаштування нових місць для паркування і якісне оновлення персоналу.

 

«Хамство, неправомірне поводження паркувальників, чорні схеми збору коштів мають, відсутність паркувальних відійти у минуле», - переконані київські єдиноцентристи.    

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"