Вікторію Лісничу переобрано головою Київської міської організації Єдиного Центру

Вікторію Лісничу переобрано головою Київської міської організації Єдиного Центру

На V-й Конференції Київської міської організації Єдиного Центру, яка відбулася 01 серпня 2012 року, головою Організації переобрано генерального директора Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника Вікторію Лісничу. Вікторія Миколаївна отримала одностайну підтримку делегатів Конференції.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Єдиний Центр Києва: Влада має вжити дієвих заходів щодо відновлення будівель – пам’ятників архітектури
2016-03-29 12:58:00

Єдиний Центр Києва: Влада має вжити дієвих заходів щодо відновлення будівель – пам’ятників архітектури

Київська влада не робить дієвих кроків по відновленню і збереженню будівель, які є пам’ятниками архітектури. Так вважають у Київській міській організації Єдиного Центру.

За повідомленнями ЗМІ у місті нараховується близько 3500 об'єктів культурної спадщини, з них близько 3 тис. - старовинні будівлі. За попередніми даними КМДА, близько 70 особняків знаходяться в поганому або аварійному стані. Велика кількість цих будівель належить приватним власникам, однак вони не поспішають, або не мають можливості провести ремонт.  

 

У Київській міській організації Єдиного Центру закликають місцеву владу вжити дієвих заходів, щодо відновлення і збереження будівель, які є пам’ятниками архітектури. Тут можна скористатися із досвіду західних країн, де існує велика кількість ефективних програм по відновленню старих будівель приватними коштами.  

 

Також партійці нагадують, що відповідно до законодавства ремонт старих будівель повинен робити їх власник, а якщо він неплатоспроможний - повернути будинок у комунальну власність. І це насамперед сфера відповідальності місцевої влади.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"