Вікторію Лісничу переобрано головою Київської міської організації Єдиного Центру

Вікторію Лісничу переобрано головою Київської міської організації Єдиного Центру

На V-й Конференції Київської міської організації Єдиного Центру, яка відбулася 01 серпня 2012 року, головою Організації переобрано генерального директора Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника Вікторію Лісничу. Вікторія Миколаївна отримала одностайну підтримку делегатів Конференції.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Київський Єдиний Центр закликає владу вжити заходів для зменшення кількості ДТП
2016-05-13 11:41:00

Київський Єдиний Центр закликає владу вжити заходів для зменшення кількості ДТП

Київські єдиноцентристи висловлюють стурбованість з приводу високої аварійності на автошляхах міста, та частими випадками порушень правил дорожнього руху його учасниками. На це звернули увагу у Київській міській організації Єдиного Центру.

За повідомленнями ЗМІ у Києві за останній час сталася велика кількість масштабних ДТП у яких загинули чи сильно травмувалися люди. Також особливо часто фіксуються випадки порушення правих дорожнього руху.

 

Партійці Київської міській організації Єдиного Центру закликають усіх учасників дорожнього руху суворо дотримуватись правил. Неухильне дотримання правил дорожнього руху - це збережені життя людей та їх здоров'я.

 

Також єдиноцентристи закликають владу вжити заходів для зменшення кількості ДТП на дорогах.

 

«Запровадження відеоконтролю, та автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху, принаймні, на основних магістраляхі і вулицях столиці сьогодні є необхідністю. Затягування цього процесу може стати вагомою причиною нових аварій, смертей і каліцтв на дорогах», - переконані єдиноцентристи.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"