Вікторію Лісничу переобрано головою Київської міської організації Єдиного Центру

Вікторію Лісничу переобрано головою Київської міської організації Єдиного Центру

На V-й Конференції Київської міської організації Єдиного Центру, яка відбулася 01 серпня 2012 року, головою Організації переобрано генерального директора Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника Вікторію Лісничу. Вікторія Миколаївна отримала одностайну підтримку делегатів Конференції.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Віктор Балога: Місцеві ради мають брати на баланс газорозподільні мережі
2017-04-26 15:04:00

Віктор Балога: Місцеві ради мають брати на баланс газорозподільні мережі

Ви думаєте влада з олігархами відмовилася від абонплати за газ? Помиляєтеся. Вони назвали її платою «за розподіл газу» і заховали у вартості газопостачання побутовим споживачам. Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

Він вважає, що з постанови уряду поки що не зрозуміло, в скільки це обійдеться українцю, але тепер тариф складається з оптової ціни використаного газу, вартості поставки, транспортування і розподілу газу. Що таке «розподіл» і чим він відрізняється від «транспортування» - це питання треба адресувати урядовцям. Але навіть на хлопський розум зрозуміло, що це чергова спроба залізти у кишеню людям. І головне – Кабмін навіть не приховує, що це рішення прийнято «на численні прохання знедолених олігархів», які, хочу нагадати, отримали газорозподільчі мережі на халяву.

 

«Тому ще раз закликаю вас, тих, хто це читає, тисніть на своїх депутатів міських, районних, обласних рад. Нехай вони приймають на баланс громади ваші газорозподільні мережі, більшість з яких ви побудували за власні кошти. Бо вони настільки наполегливі у бажанні вас обікрасти, що це єдиний спосіб, яким реально можна себе захистити. І діяти потрібно негайно!», - переконаний політик.

 

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"