Вікторію Лісничу переобрано головою Київської міської організації Єдиного Центру

Вікторію Лісничу переобрано головою Київської міської організації Єдиного Центру

На V-й Конференції Київської міської організації Єдиного Центру, яка відбулася 01 серпня 2012 року, головою Організації переобрано генерального директора Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника Вікторію Лісничу. Вікторія Миколаївна отримала одностайну підтримку делегатів Конференції.

Позиція партії друкуватиДрукувати

ЖКГ

Ліснича: «Міфічний вислів «економічно обгрунтовані тарифи» необхідно розвіяти
2009-04-30 11:35:00

Ліснича: «Міфічний вислів «економічно обгрунтовані тарифи» необхідно розвіяти

Незначне підвищення у столиці тарифів на комунальні послуги на сьогоднішній день є необхідним і певною мірою виправданим кроком. Так вважає голова Київської міської організації Єдиного Центру В.Ліснича.

На її думку, для Києва в умовах кризи надто дорого обходиться утримання найнижчих тарифів по Україні. «Низькі тарифи компенсуються з міського бюджету. Грошей там немає, а заборгованість росте. Тому зараз перед владою стоїть дилема: або шукати кредити для сплати компенсації різниці тарифів, або йти на непопулярний крок та підвищувати для населення вартість компослуг», - зазначила В.Ліснича.

 

Вона наголосила, що при подорожчанні тарифів ЖКГ Київської міської організації Єдиного Центру вимагає від столичної влади дві речі: по-перше, підтримки фінансово незахищених верств населення, по-друге, конкретно назвати рівень економічно обгрунтованих тарифів на послуги ЖКГ.

 

«Міфічний вислів «економічно обгрунтовані тарифи» необхідно розвіяти, оскільки він перетворився на досить зручний інструмент для всіляких маніпуляцій. Людям треба чітко назвати цифри та терміни, щоб вони розуміли на що розраховувати. Позитивним є те, що КМДА пішла шляхом поетапного підвищення тарифів, бо ми пам’ятаємо яким ударом для населення стало 4-кратне підвищення цін на проїзд. При цьому повинна враховуватися допомога малозабезпеченим», - пояснила лідер столичного осередку Єдиного Центру.

 

Також В.Ліснича розуміє, що населення негативно відреагує на подорожчання тарифів, однак, такий непопулярний крок є продуктивнішим, ніж все більше й більше залізати в борги.

 

«Незадоволенням населення обов’язкого скористаються деякі політичні сили, які нібито є опозиційними нинішній владі у Києві. Я впевнена, що БЮТ, Блок Кличка та інші «опозиціонери» демонструватимуть турботу про киян і наліво й направо кричатимуть, що вони проти таких дій влади. Хоча всі вони розуміють, що іншого виходу зараз не існує. Нехай тоді реально щось запропонують, а не обмежуються пустими деклараціями», - сказала вона.

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"