Вікторію Лісничу переобрано головою Київської міської організації Єдиного Центру

Вікторію Лісничу переобрано головою Київської міської організації Єдиного Центру

На V-й Конференції Київської міської організації Єдиного Центру, яка відбулася 01 серпня 2012 року, головою Організації переобрано генерального директора Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника Вікторію Лісничу. Вікторія Миколаївна отримала одностайну підтримку делегатів Конференції.

Позиція партії друкуватиДрукувати

ЖКГ

Ліснича: «Київенерго» вийшло з під контролю столичної влади
2009-05-28 09:32:00

Ліснича: «Київенерго» вийшло з під контролю столичної влади

Наміри столичної влади створити нове комунальне підприємство «Київтеплоенерго» свідчать про те, що київська міська адміністрація фактично втратила контроль над АЕК «Київенерго». Про це 28 травня заявила голова столичної організації Єдиного Центру Вікторія Ліснича.

За її словами, сьогодні цілий ряд важливих рішень та доручень КМДА відкрито ігноруються керівництвом «Київенерго». Водночас новостворене підприємство теоретично може розв’язати декілька проблем у забезпеченні жителів більш якісними комунальними послугами.

 

«По-перше, «Київтеплоенерго» стане виробником такої продукції як «гаряча вода», на якість якої сьогодні найбільше нарікань споживачів. По-друге, може вирішитися проблема з безгосподарними мережами – планується, що новостворене підприємство прийме на свій баланс «безгосподарні» (нічиї) теплові розподільчі мережі», - зазначила В.Ліснича.

 

Крім цього, лідер київського осередку Єдиного Центру зауважила, що постійно розриті прибудинкові території означають значне погіршення технічного стану теплових комунікацій.

 

«Станції енергопостачання, або як їх у народі називають «бойлерні» та розподільчі мережі, знаходяться у критичному становищі і потребують оновлення. Ще у 1998 році вони були передані «Київенерго» на правах господарського відання. Тепер планується передати це майно «Київтеплоенерго», виділити необхідні кошти для ремонту і таким чином забезпечити належну підготовку цього господарства до зимового періоду», - сказала В.Ліснича.

 

В той же час, на її думку, ініціатива мерії не подобається компанії-монополісту, тому може спровокувати хвилю протистоянь «Київенерго» з КМДА. Кияни навряд чи виграють від цього, зате мали б дати належну оцінку діям київської влади, яка допустила приватизацію таких стратегічно важливих для міста підприємств.

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"