Вікторію Лісничу переобрано головою Київської міської організації Єдиного Центру

Вікторію Лісничу переобрано головою Київської міської організації Єдиного Центру

На V-й Конференції Київської міської організації Єдиного Центру, яка відбулася 01 серпня 2012 року, головою Організації переобрано генерального директора Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника Вікторію Лісничу. Вікторія Миколаївна отримала одностайну підтримку делегатів Конференції.

Позиція партії друкуватиДрукувати

ЖКГ

Ліснича: Громадські слухання у столиці перетворили на окозамилювання людей
2009-07-08 16:38:00

Ліснича: Громадські слухання у столиці перетворили на окозамилювання людей

Анонсовані столичною владою проведення громадських слухань щодо визначення розміру квартплати є лише імітацією врахування думки киян. Про це 08 липня заявила голова Київської міської організації Єдиного Центру Вікторія Ліснича.

За словами політика, рівень зацікавленості влади у проведенні якісних громадських слухань з цієї проблематики є вкрай низьким, а їх організація залишає бажати кращого.

 

«Партійці розповідають, що повідомлення про проведення громадських слухань з’являються за кілька годин до їх проведення, а самі слухання плануються у незручний для мешканців час. Наприклад, вчора у Дніпровському районі слухання відбувалися о 16 годині, коли більшість мешканців знаходилися на роботі, а саме оголошення про їх проведення з’явилося за 2 години до того”, - розповіла вона.

 

На переконання лідера столичної організації Єдиного Центру, насправді нікого з міських чиновників думка киян не цікавить, а проведення слухань є лише окозамилюванням громадськості.

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"