Вікторію Лісничу переобрано головою Київської міської організації Єдиного Центру

Вікторію Лісничу переобрано головою Київської міської організації Єдиного Центру

На V-й Конференції Київської міської організації Єдиного Центру, яка відбулася 01 серпня 2012 року, головою Організації переобрано генерального директора Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника Вікторію Лісничу. Вікторія Миколаївна отримала одностайну підтримку делегатів Конференції.

Позиція партії друкуватиДрукувати

ЖКГ

Заява Президії Київської міської організації Єдиного Центру
2009-07-23 17:36:00

Заява Президії Київської міської організації Єдиного Центру

Президія Київської міської організації Єдиного Центру стурбована критичною ситуацією у сфері житлово-комунального господарства м.Києва.

Особливе занепокоєння викликає те, що питання тарифів на послуги ЖКГ для населення із суто господарського перейшло виключно у політичну площину та експлуатується політиками в електоральних цілях.

 

Першопричиною виникнення «тарифного питання» стала непрозора політика формування тарифів, започаткована командою Черновецького ще з 2006 року. Непрофесійність міської влади та її неспроможність вплинути на ситуацію спровокує масові неплатежі населення за комунальні послуги і поступово веде до колапсу столичної системи ЖКГ.

 

Виходячи із ситуації, що склалася, з метою виходу із глухого кута, грунтуючись на чинному законодавстві, Київська міська організація Єдиного Центру пропонує:

 

- провести незалежний аудит структурних підрозділів «Київенергохолдингу» і розрахувати об’єктивний, економічно обгрунтований рівень тарифів ЖКГ;
- провести розтарифікацію кожної з 26 послуг для населення для забезпечення прозорості тарифної політики;
- припинити будь-які розмови про відновлення нарахування пені за несвоєчасну оплату компослуг до визначення законних та обгрунтованих тарифів;
- у разі необхідності, створити погоджувальну комісію, до складу якої увійшли б депутати Київради, представники КМДА, компаній-постачальників послуг ЖКГ та громадськості, яка б напрацювала пропозиції для остаточного врегулювання питання комунальних тарифів;
- забезпечити фінансову підтримку незахищених верств населення;
- передбачити механізми впливу і контролю громади міста за якістю надання послуг ЖКГ.

 

Ми закликаємо київську владу, політичні партії та профільні установи і підприємства до консолідації зусиль у вирішенні «тарифного питання» у столиці, адже на носі складний і відповідальний період функціонування міста – опалювальний сезон.

 

Ми не стоїмо ні на боці влади, ні на боці опозиції – ми стоїмо на боці киян!!!

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"