Вікторію Лісничу переобрано головою Київської міської організації Єдиного Центру

Вікторію Лісничу переобрано головою Київської міської організації Єдиного Центру

На V-й Конференції Київської міської організації Єдиного Центру, яка відбулася 01 серпня 2012 року, головою Організації переобрано генерального директора Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника Вікторію Лісничу. Вікторія Миколаївна отримала одностайну підтримку делегатів Конференції.

Позиція партії друкуватиДрукувати

ЖКГ

Ліснича: Позиція киян щодо різкого підняття вартості послуг ЖКГ відома
2009-07-30 15:32:00

Ліснича: Позиція киян щодо різкого підняття вартості послуг ЖКГ відома

БЮТ у питанні столичних тарифів продовжує займатися популізмом.

Так голова Київської міської організації Єдиного Центру Вікторія Ліснича прокоментувала ініціативу київського БЮТ провести громадські слухання з питань підвищення тарифів на послуги ЖКГ у м.Києві. За її словами, така ініціатива – не більш, ніж елемент іміджевого піару, оскільки ніякого практичного значення для вирішення проблеми тарифів громадські слухання не відіграють.

 

«Тарифне питання у столиці може бути врегульоване тільки на рівні виконавчої влади. Позиція киян щодо різкого підняття вартості комунальних тарифів відома. Тому ідеї долучення мешканців столиці до цього процесу у вигляді громадських слухань носить маніпулятивний характер і не вплине на вирішення тарифного питання», - сказала вона.

 

На думку політика, проведення громадських слухань матиме конструктивні наслідки лише після того, як буде проведена розтарифікація житлово-комунальних послуг і обгрунтована їх економічна вартість. За таких умов, впевнена В.Ліснича, влада забезпечить прозорість тарифної політики, а кияни зможуть оптимізувати перелік і вартість отримуваних послуг.

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"