Вікторію Лісничу переобрано головою Київської міської організації Єдиного Центру

Вікторію Лісничу переобрано головою Київської міської організації Єдиного Центру

На V-й Конференції Київської міської організації Єдиного Центру, яка відбулася 01 серпня 2012 року, головою Організації переобрано генерального директора Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника Вікторію Лісничу. Вікторія Миколаївна отримала одностайну підтримку делегатів Конференції.

Позиція партії друкуватиДрукувати

ЖКГ

Нас почули!!!
2009-09-17 12:42:00

Нас почули!!!

Київська міська організація Єдиного Центру схвалює сьогоднішнє рішення Київради про створення робочої групи з вивчення питання щодо перегляду тарифів на житлово-комунальні послуги.

Про це 17 вересня повідомила голова столичної організації Вікторія Ліснича.

 

За її словами, ще у травні 2009 року Єдиний Центр виходив з такою ініціативою, однак тоді вона залишилася поза увагою політиків. Тепер такий крок хоча і є запізнілим, все-таки позитивно відзначиться на вирішенні проблеми комунальних тарифів.

 

“Проблема підвищення тарифів на ЖКП постала ще навесні. Ми тоді подали ідею міській владі та столичним депутатам про перспективність створення погоджувальної комісії, до складу якої увійшли б депутати Київради, представники КМДА, компаній-постачальників послуг ЖКГ та громадськості, яка б напрацювала пропозиції для конструктивного вирішення цього питання. Якби тоді до нас дослухалися, можна було б запобігти тим негативним процесам, які пережила система ЖКГ за останні місяці», - зазначила В.Ліснича.

 

Лідер київського осередку Єдиного Центру висловила сподівання, що міська влада та опозиція нарешті об’єднають свої зусилля і поставлять крапку у питанні житлово-комунальних тарифів.

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"