Вікторію Лісничу переобрано головою Київської міської організації Єдиного Центру

Вікторію Лісничу переобрано головою Київської міської організації Єдиного Центру

На V-й Конференції Київської міської організації Єдиного Центру, яка відбулася 01 серпня 2012 року, головою Організації переобрано генерального директора Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника Вікторію Лісничу. Вікторія Миколаївна отримала одностайну підтримку делегатів Конференції.

Позиція партії друкуватиДрукувати

ЖКГ

Не вирішенні проблеми ЖКГ сьогодні – холодний Київ завтра
2009-09-23 17:35:00

Не вирішенні проблеми ЖКГ сьогодні – холодний Київ завтра

Подальше зволікання вирішення проблем ЖКГ ставить під загрозу якісну підготовку до опалювального сезону у столиці. Про це наголошують у комісії з питань житлово-комунального господарства Київської міської організації Єдиного Центру.

У профільній комісії зазначають, що напевно кожен киянин у тій чи іншій мірі відчув на собі “заслуги” команди Черновецького у сфері житлово-комунального господарства м.Києва. «Постійні перебої з гарячою водою і теплопостачанням, аварії каналізаційних і теплових мереж, низька якість надання компослуг – вже стали звичним явищем для мешканців столиці», - наголошують фахівці комісії. «Але незважаючи на всі перераховані недоліки, столичні чиновники брутальним чином підвищили тарифи, чим спровокували масові неплатежі населення та фінансову блокаду системи ЖКГ», - зазначають у комісії з питань ЖКГ.

 

На думку фахівців комісії зрозуміло, що рано чи пізно тарифи потрібно переглядати. «Однак, це повинно проводитися у відповідності до Закону України ”Про житлово-комунальні послуги”, а саме до статті 30, яка визначає основні принципи тарифування:
- відповідності рівня тарифів розміру економічно обгрунтованих витрат на їх виробництво;
- відкритості, доступності та прозорості структури тарифів для споживачів;
- гарантії соціального захисту населення та випередження зростання доходів населення над зростанням тарифів», - вказують вони.

 

На переконання членів комісії з питань ЖКГ, фактично жодна із вказаних вимог дотриманою не була, що ставить під сумнів законність та обґрунтованість таких тарифів. «Нові розпорядження КМДА про начебто здешевлення тарифів були прийняті з єдиною метою – юридично обійти усі процеси, спрямовані на відміну підвищених з 1-го червня комунальних тарифів. Люди цього здешевлення не відчули!», - зазначають у комісії.

 

На їх думку, першопричиною виникнення “тарифної проблеми” стала непрозора політика формування тарифів, започаткована командою Черновецького ще з 2006 року. «Це дозволило спільно із власниками “Київенергохолдингу”, структури якого є монополістами у наданні послуг тепло- і водопостачання столичним споживачам, отримувати мільйонні прибутки. Досі у міському житлово-комунальному господарстві чітко не визначено хто і за що відповідає!», - наголошують у профільній комісії столичної організації Єдиного Центру.

 

«Більше того, питання тарифів ЖКГ із суто господарського перейшло у політичну площину й активно використовується політиками на найвищому державному рівні. Ще 2 місяці тому єдиноцентристи столиці закликали київських політиків до консолідації. Ми ініціювали створення погоджувальної комісії, яка б мала провести незалежний аудит діяльності АК “Київенерго” та “Київводоканалу”, публічно визначити рівень економічно обгрунтованих тарифів, розробити систему фінансового захисту малозабезпечених», - зауважують у комісії.

 

«Подальше ж зволікання цією проблемою ставить під загрозу якісну підготовку до опалювального сезону у столиці! Ми наголошуємо: нас не цікавить політичний контекст вирішення питання комунальних тарифів. Нас цікавить доступність тарифів та якісне і стабільне обслуговування киян! Не вирішенні проблеми ЖКГ сьогодні – холодний Київ завтра», - підкреслюють у комісії з питань ЖКГ столичної організації Єдиного Центру.
 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"