Вікторію Лісничу переобрано головою Київської міської організації Єдиного Центру

Вікторію Лісничу переобрано головою Київської міської організації Єдиного Центру

На V-й Конференції Київської міської організації Єдиного Центру, яка відбулася 01 серпня 2012 року, головою Організації переобрано генерального директора Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника Вікторію Лісничу. Вікторія Миколаївна отримала одностайну підтримку делегатів Конференції.

Позиція партії друкуватиДрукувати

ЖКГ

Ліснича: «У питанні тарифів влада абсолютно бездіяльна»
2009-10-09 09:10:00

Ліснича: «У питанні тарифів влада абсолютно бездіяльна»

КМДА і Київрада продовжують демонструвати абсолютну бездіяльність стосовно питання тарифів на житлово-комунальні послуги. Так голова Київської міської організації Єдиного Центру Вікторія Ліснича прокоментувала ситуацію навколо тарифів ЖКГ.

За словами політика, така бездіяльність не є випадковою, оскільки у команди Черновецького існує чітка домовленість з окремими політичними силами якомога довше відтягувати розгляд питання про перегляд комунальних тарифів. При цьому узгодженість дій існує не тільки із провладними депутатами, а  і з тими фракціями, які позиціонують себе як опозиційні.

 

«Можливо когось це й здивує, але надійним партнером міської влади у питанні підвищення житлово-комунальних тарифів виступає київський БЮТ, який, з одного боку, начебто збирає підписи киян проти підвищення тарифів, з іншого – робить усе можливе для затягування врегулювання цього питання. Показовим фактом є сьогоднішнє голосування фракції БЮТ у Київраді, коли жоден депутат цієї політсили не виступив проти пропозиції секретаря Київради Олеся Довгого вилучити з порядку денного питання тарифів. Таким чином, своєю бездіяльністю бютівці фактично підтримали чергове перенесення цієї проблеми на невизначений термін», - зазначила В.Ліснича.

 

На переконання лідера столичних єдиноцентристів, при сьогоднішній київській владі ні створення робочих груп, ні запровадження мораторію на підвищення тарифів, ні будь-які інші ініціативи не вирішать проблеми сфери ЖКГ.

 

«Потрібна якісно нова міська влада, яка запровадить прозорі та зрозумілі принципи своєї роботи. За таких умов може вирішитися не тільки тарифне питання, а й багато інших проблем функціонування міста», - впевнена В.Ліснича.

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"