Вікторію Лісничу переобрано головою Київської міської організації Єдиного Центру

Вікторію Лісничу переобрано головою Київської міської організації Єдиного Центру

На V-й Конференції Київської міської організації Єдиного Центру, яка відбулася 01 серпня 2012 року, головою Організації переобрано генерального директора Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника Вікторію Лісничу. Вікторія Миколаївна отримала одностайну підтримку делегатів Конференції.

Позиція партії друкуватиДрукувати

ЖКГ

Ліснича: «У боротьбі Тимошенко і Черновецького тимчасово перемогли кияни»
2009-10-13 15:09:00

Ліснича: «У боротьбі Тимошенко і Черновецького тимчасово перемогли кияни»

Зниження комунальних тарифів у столиці є тимчасовим і пояснюється політичними мотивами. Так голова Київської міської організації Єдиного Центру В.Ліснича прокоментувала домовленості уряду і київської влади повернути старі тарифи на компослуги з 1 листопада 2009 року.

За її словами, таке рішення є взаємовигідним для обох сторін. «КМДА, отримавши значні прибутки від підвищення тарифів протягом червня-вересня, зараз покриє різницю в тарифах на газ за рахунок субвенцій з держбюджету і таким чином уникне зриву опалювального сезону. А для Ю.Тимошенко таке рішення – складова її виборчої кампанії. Недарма бютівські спікери наголошують на особистій заслузі глави Кабміну у вирішенні тарифного питання у м.Києві», - зазначила лідер столичного осередку Єдиного Центру.

 

Водночас, В.Ліснича висловила переконання, що домовленості по житлово-комунальних тарифах проіснують лише до президентських виборів, а вже у січні 2010 року питання їх підвищення знову актуалізуються.

 

«Я не думаю, що у питанні тарифів команду Черновецького замучила совість. Насправді, через наближення виборів, це питання відклали до кращих часів. У цій ситуації приємно те, що показова боротьба Тимошенко і Черновецького врешті-решт закінчилася тимчасовою перемогою киян», - сказала вона.

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"