Вікторію Лісничу переобрано головою Київської міської організації Єдиного Центру

Вікторію Лісничу переобрано головою Київської міської організації Єдиного Центру

На V-й Конференції Київської міської організації Єдиного Центру, яка відбулася 01 серпня 2012 року, головою Організації переобрано генерального директора Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника Вікторію Лісничу. Вікторія Миколаївна отримала одностайну підтримку делегатів Конференції.

Позиція партії друкуватиДрукувати

ЖКГ

Ліснича: «Єдиний Центр не задоволений підготовкою столиці до опалювального сезону»
2009-10-21 16:20:00

Ліснича: «Єдиний Центр не задоволений підготовкою столиці до опалювального сезону»

Єдиний Центр вважає незадовільною роботу столичної влади по підготовці Києва до опалювального сезону. Про це заявила голова Київської міської організації Єдиного Центру Вікторія Ліснича.

За її словами, попри гучні заяви чиновників про готовність соціальної інфраструктури до зими, проблем у районах більш чим достатньо. Ще гірша ситуація із житловим фондом столиці, який станом на 21 жовтня опалюється лише на 60-70%. Жителі решти будинків – або мерзнуть, або гріються лише умовно.

 

«На жаль, потрібно констатувати, що у Києві опалювальний сезон розпочався лише на папері. Щоденно спілкуючись із партійцями, ми бачимо об’єктивну картину стосовно подачі теплопостачання, яка далека від офіційних звітів столичної влади. За нашими даними, близько третини київських сімей ще до сих пір мерзнуть, оскільки їхні квартири або взагалі не опалюються, або підключені лише формально, тобто з ледь теплими батареями», - сказала В.Ліснича.

 

Лідер столичного осередку Єдиного Центру також додала, що люди скаржаться на бездіяльність ЖЕКів, які не пояснюють причини затримки подачі тепла.

 

«Для прикладу вчора я розмовляла із мешканцями одного з житлових будинків Дніпровського району м.Києва, яким не підключають тепло через відсутність води у системі опалення. Куди і чому з системи зникла вода ніхто не знає. Люди розповідають, що співробітники ЖЕКу їм нічого не пояснюють, а лише повторюють, наче мантру: «Дзвоніть мерові, він усім допомагає», - зазначила вона.

 

В.Ліснича переконана, що нинішня столична влада понесе відповідальність за погану підготовку міста до зимового періоду, а громадськість адекватно оцінить їхню роботу.

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"