Вікторію Лісничу переобрано головою Київської міської організації Єдиного Центру

Вікторію Лісничу переобрано головою Київської міської організації Єдиного Центру

На V-й Конференції Київської міської організації Єдиного Центру, яка відбулася 01 серпня 2012 року, головою Організації переобрано генерального директора Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника Вікторію Лісничу. Вікторія Миколаївна отримала одностайну підтримку делегатів Конференції.

Позиція партії друкуватиДрукувати

ЖКГ

За непрофесіоналізм влади заплатять кияни
2010-05-14 13:06:00

За непрофесіоналізм влади заплатять кияни

Одним з найбільш проблемних питань життєдіяльності столиці є відсутність коштів на погашення різниці між тарифами на житлово-комунальні послуги та їх собівартістю. Про це заявили члени комісії з питань житлово-комунального господарства Київської міської організації Єдиного Центру.

За словами партійців, станом на 1 травня 2010 року сукупний борг міста перед компанією “Київенерго” склав понад 4 млрд.грн. З них КМДА заборгувала 1,686 млрд.грн. за компенсацію збитків компанії по різниці тарифів, решту 2,190 млрд.грн. – безпосередні споживачі теплової та електричної енергії.

 

“Ця сума є критичною, адже компанія-монополіст у випадку неоплати не гарантує стабільного функціонування енергетичного комплексу Києва. Якщо досі вирішення цієї проблеми вдавалося відтягнути завдяки реструктуризації платежів, то сьогодні вона однозначно стоїть на порядку денному”, - зазначають столичні єдиноцентристи.

 

Члени комісії з питань ЖКГ київського Єдиного Центру також звернули увагу на те, що у проекті бюджету м.Києва на 2010 рік не закладено жодної копійки на компенсацію різниці у тарифах. Як згодом повідомив перший заступник голови КМДА А.Голубченко, цю різницю КМДА планує погашувати за рахунок перевиконання бюджету.

 

“Це означає, що нам пропонують два способи вирішення проблеми: або у другому півріччі цього року піднімаються тарифи на компослуги, або масово розпродується земля і комунальне майно і таким чином перевиконуються відповідні статті бюджету. Про розробку ефективних механізмів взаєморозрахунків мова взагалі не йде. Іншими словами, у будь-якому випадку за непрофесіоналізм міської влади будуть розплачуватися пересічні кияни”, - наголосили фахівці Єдиного Центру.
 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"