Вікторію Лісничу переобрано головою Київської міської організації Єдиного Центру

Вікторію Лісничу переобрано головою Київської міської організації Єдиного Центру

На V-й Конференції Київської міської організації Єдиного Центру, яка відбулася 01 серпня 2012 року, головою Організації переобрано генерального директора Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника Вікторію Лісничу. Вікторія Миколаївна отримала одностайну підтримку делегатів Конференції.

Позиція партії друкуватиДрукувати

ЖКГ

Ліснича: КМДА перегляне тарифи за допомогою громадських слухань
2010-06-07 15:41:00

Ліснича: КМДА перегляне тарифи за допомогою громадських слухань

Київська міська влада має намір переглянути диференційовані тарифи по квартплаті на основі результатів проведених громадських слухань. При цьому у сторону збільшення може бути переглянута вартість прибирання прибудинкової території, обслуговування ліфтів та вивозу сміття, а також ряд інших витрат. Про це заявила голова Київської міської організації Єдиного Центру Вікторія Ліснича.

На думку політика, саме з цією метою було спрощено процедуру проведення таких слухань, коли для їх легітимності неважливою стала кількість присутніх мешканців. Також вона нагадала, що КМДА відмінила необхідність створення погоджувальної комісії, в тому числі за участю споживачів, у разі виникнення під час слухань спірних питань.

 

За словами В.Лісничої, абсолютна більшість мешканців столиці виступають категорично проти підвищення квартплати, тому якщо це станеться, є підстави вважати результати громадських слухань сфальсифікованими.

 

“Буде дивно виглядати, коли місцева громада, яка завжди болісно сприймає будь-яке підвищення тарифів ЖКГ, раптом добровільно погоджується на подорожчання квартплати. Люди просто втомилися від безкінечних підвищень комунальних послуг, коли незмінною залишається якість їх надання”, - зауважила лідер столичної організації Єдиного Центру.

 

Разом з тим, зазначила В.Ліснича, часом питання тарифів використовується й проти самої влади, зокрема у контексті взаємодії КМДА і райдержадміністрацій.

 

“Для прикладу, активісти Шевченківської районної організації Єдиного Центру розповідають, що співробітники місцевих ЖЕКів під час громадських слухань самі рекомендували мешканцям підписуватися проти встановленого розміру квартплати, аргументуючи це намірами мерії збагатитися на цьому. У цій ситуації шкода лише, що кияни продовжують бути заручниками політичних ігор міських чиновників”, - сказала вона.
 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"