Вікторію Лісничу переобрано головою Київської міської організації Єдиного Центру

Вікторію Лісничу переобрано головою Київської міської організації Єдиного Центру

На V-й Конференції Київської міської організації Єдиного Центру, яка відбулася 01 серпня 2012 року, головою Організації переобрано генерального директора Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника Вікторію Лісничу. Вікторія Миколаївна отримала одностайну підтримку делегатів Конференції.

Позиція партії друкуватиДрукувати

ЖКГ

Вікторія Ліснича: Киянам – теплі оселі!
2010-09-30 13:44:00

Вікторія Ліснича: Киянам – теплі оселі!

Ми рік у рік будемо стикатися з проблемою холодних осель і приміщень у місті в зимовий період, допоки міська влада не напрацює Комплексну програму збереження тепла в оселях, приміщеннях установ, організацій і підприємств м. Києва, – заявила голова Київської міської організації Єдиного Центру Вікторія Ліснича коментуючи ситуацію з підготовкою міста до зими та прогнози синоптиків про люті морози, що чекають нас взимку.

 

Ми вже багато років відчуваємо, буквально на собі, неефективність і енергозатратність нашого житлово-комунального господарства. На думку фахівців столичного Єдиного Центру, підкреслила вона, Київ має використати досвід країн Євросоюзу з реалізації енергоощадних проектів, а саме:

- Держава має надавати фінансову підтримку громадянам (організаціям, установам, підприємствам), які проводять роботи з утеплення житла (службових приміщень) і раціонального використання тепла та електроенергії;

- Новобудови мають допускатися до експлуатації лише при їх відповідності вимогам енергозбереження;

- За порушення режиму збереження енергії і тепла мають накладатися високі штрафи;

- Дитсадки, школи і медичні заклади повинні бути переведені на автономне електро- і теплозабезпечення.

 

Далі лідер столичного Єдиного Центру зупинилася на конкретних прикладах вирішення аналогічних проблем в країнах Заходу:

- Так, минулого року субсидії на реконструкцію будинків з метою зниження енергоспоживання в Німеччині склали близько 1,5 мільярдів євро. Для власників житла, які планують провести реконструкцію будинку з метою підвищення його теплотехнічних характеристик, передбачається зниження податкового тягаря на 20%. Також, непоганим стимулом визнаються банківські кредити зі зниженою процентною ставкою.

- У Швейцарії інвестори, що вкладають кошти в будівництво будівель з низьким енергоспоживанням, отримують державну субсидію у розмірі 50 тисяч євро. У Франції до власників, які утеплюють будинки, здані в експлуатацію до 1977 року, застосовуються податкові пільги в розмірі 40%. У США енергетичні компанії встановлюють пільгові тарифи на оплату енергії для енергоефективних будівель.

- Крім дієвих фінансових механізмів стимулювання власників житла та інвесторів, у країнах Європи і США діють законодавчі норми, що встановлюють жорсткі стандарти енергоспоживання для знову споруджуваних будинків, системи контролю енергоефективності та притягнення до відповідальності за порушення цих норм.

Наші фахівці готові взяти участь у розробці запропонованої Програми для міста Києва та відповідних законодавчих ініціатив. Слово за міською владою, - додала Вікторія Ліснича.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"