Вікторію Лісничу переобрано головою Київської міської організації Єдиного Центру

Вікторію Лісничу переобрано головою Київської міської організації Єдиного Центру

На V-й Конференції Київської міської організації Єдиного Центру, яка відбулася 01 серпня 2012 року, головою Організації переобрано генерального директора Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника Вікторію Лісничу. Вікторія Миколаївна отримала одностайну підтримку делегатів Конференції.

Позиція партії друкуватиДрукувати

ЖКГ

Заява Президії Київської міської організації Єдиного Центру
2009-01-22 17:17:00

Заява Президії Київської міської організації Єдиного Центру

Президія Київської міської організації Єдиного Центру рішуче засуджує дії АК «Київенерго» щодо відключення від тепло- та електропостачання столичних закладів-боржників. Серед цих закладів - більшість відноситься до медичної та освітньої галузей. Це означає, що відключення тепла і світла може паралізувати їх роботу і відповідно надання життєвонеобхідних киянам послуг.

У розісланому «Київенерго» повідомленні йдеться про те, що всі ці організації мали змогу прийняти необхідні заходи аби уникнути відключень. Однак, враховуючи, що прийнятих Бюджету м.Києва на 2009 рік і відповідно районних бюджетів немає, ми висловлюємо сумнів у такій можливості. А відключенню, в основному, підлягають заклади, що фінансуються з міського та районних бюджетів.
Таким чином, виникає ситуація, коли згадані боржники самостійно не спроможні погасити заборгованість без втручання столичної влади.

У ситуації, що склалася, Президія Київської міської організації Єдиного Центру вимагає від КМДА і особисто від Л.Черновецького негайного реагування та сприяння бюджетним організаціям у вирішенні проблеми з оплати житлово-комунальних послуг.

Не можна допустити колапсу медичної та освітньої галузей у столиці, оскільки від цього залежить життя і здоров’я киян!

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"