Вікторію Лісничу переобрано головою Київської міської організації Єдиного Центру

Вікторію Лісничу переобрано головою Київської міської організації Єдиного Центру

На V-й Конференції Київської міської організації Єдиного Центру, яка відбулася 01 серпня 2012 року, головою Організації переобрано генерального директора Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника Вікторію Лісничу. Вікторія Миколаївна отримала одностайну підтримку делегатів Конференції.

Позиція партії друкуватиДрукувати

ЖКГ

Ліснича: Завтра ймовірно киянам піднімуть тарифи
2009-04-22 17:35:00

Ліснича: Завтра ймовірно киянам піднімуть тарифи

Заява «Київводоканалу» щодо існування загрози погодинної подачі води споживачам столиці покликана виправдати завтрашнє рішення Київради про підвищення тарифів на водопостачання і водовідведення для населення м.Києва.

Про це 22 квітня заявила голова Київської міської організації Єдиного Центру Вікторія Ліснича.

 

За її словами, генеральний директор «Київводоканалу» Ярослав Філатов є одночасно депутатом Київради від фракції ГАК, яка повністю підконтрольна меру Києва Л.Черновецькому. Крім цього, інші представники цієї фракції входять до керівних органів «Київенергохолдингу» та «Київгазу». Тому не дивно, що заяви «Київенерго» про наявний борг та проблеми компанії збігаються у часі із «погрозами» з боку «Київводоканалу».

 

Політик переконана, що у переддень засідання Київради спеціально нагнітається ситуація, щоб пом’якшити наслідки прийняття непопулярного рішення. «Таким чином, дуже ймовірно, що тарифи для населення зростуть, а окремі бізнес-структури отримають компенсацію за свою лояльність до столичної влади», - підсумувала голова Київської міської організації Єдиного Центру В.Ліснича.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"