Вікторію Лісничу переобрано головою Київської міської організації Єдиного Центру

Вікторію Лісничу переобрано головою Київської міської організації Єдиного Центру

На V-й Конференції Київської міської організації Єдиного Центру, яка відбулася 01 серпня 2012 року, головою Організації переобрано генерального директора Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника Вікторію Лісничу. Вікторія Миколаївна отримала одностайну підтримку делегатів Конференції.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

ЄЦ прогнозує підвищення тарифів на компослуги в Києві
2010-04-15 09:36:00

ЄЦ прогнозує підвищення тарифів на компослуги в Києві

Голова київської міської організації Єдиного Центру Вікторія Ліснича заявляє, що існує висока вірогідність того, що у столиці піднімуть вартість житлово-комунальних тарифів. Про це йдеться в повідомленні прес-служби ЄЦ.

За словами політика, приводом для такого підвищення може стати завершення опалювального сезону, який цього року столиця пережила у борг відповідно до підписаного меморандуму між КМДА, "Київенерго" і НАК "Нафтогаз".

 

"Уперше за часи незалежності Київ пережив опалювальний сезон за рахунок державних гарантій, оскільки міська влада добилася рішення про реструктуризацію боргів за ЖКП. Тепло у домівках киян забезпечували в умовах гострого дефіциту бюджетних коштів. Тепер необхідно шукати шляхи повернення коштів і як основний варіант влада розглядає збільшення тарифного навантаження на населення", - зазначила Ліснича.

 

Лідер столичних єдиноцентристів звернула увагу і на те, що останнім часом різко активізувалися розмови про невідповідність тарифів затратам, з'явилися заяви чиновників про необхідність піднімати ціни.

 

Водночас, за її словами, з Міністерством ЖКГ досягнуто домовленості про поетапне підвищення комунальних тарифів для населення столиці.
 

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"