Вікторію Лісничу переобрано головою Київської міської організації Єдиного Центру

Вікторію Лісничу переобрано головою Київської міської організації Єдиного Центру

На V-й Конференції Київської міської організації Єдиного Центру, яка відбулася 01 серпня 2012 року, головою Організації переобрано генерального директора Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника Вікторію Лісничу. Вікторія Миколаївна отримала одностайну підтримку делегатів Конференції.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Києву потрібна муніципальна міліція?
2010-04-29 10:22:00

Києву потрібна муніципальна міліція?

У столиці необхідно створити муніципальну міліцію для забезпечення громадського порядку і безпеки громадян. Про це заявила голова київського "Єдиного центру" Вікторія Ліснича, повідомляє ЛігаБізнесінформ.

За її словами, європейська практика доводить ефективність такого підходу.
"На відміну від Києва, у низці українських міст уже створена муніципальна міліція. Вважаю, що це необхідно зробити й у столиці. Місцева громада повинна мати власний орган безпеки, який би гарантував жителям спокійне життя", - сказала Ліснича.


Вона додала, що "Єдиний центр" з такими пропозиціями вже звертався в Київраду, однак жодної відповіді не отримала.


Політик також закликала народних депутатів не голосувати за законопроект про обіг зброї невійськового призначення, задля зменшення рівня злочинності.


"В умовах економічного спаду, коли зріс рівень безробіття і знизилися доходи громадян, давати людям у руки зброю досить небезпечно. Як наслідок, збільшиться вулична злочинність і погіршиться криміногенна ситуація. Особливо в Києві, де за останні кілька місяців зафіксоване зростання рівня злочинності на 30%", - відзначила Ліснича.
 

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"