Вікторію Лісничу переобрано головою Київської міської організації Єдиного Центру

Вікторію Лісничу переобрано головою Київської міської організації Єдиного Центру

На V-й Конференції Київської міської організації Єдиного Центру, яка відбулася 01 серпня 2012 року, головою Організації переобрано генерального директора Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника Вікторію Лісничу. Вікторія Миколаївна отримала одностайну підтримку делегатів Конференції.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Кіоски у Києві контролюються чиновниками КМДА
2010-06-09 13:11:00

Кіоски у Києві контролюються чиновниками КМДА

У Києві відбувається перерозподіл сфери роздрібної торгівлі на користь окремих чиновників міської влади. У цьому переконана голова столичної організації Єдиного Центру Вікторія Ліснича.

На її думку, така проблема, як розміщення малих архітектурних форм у місті, насамперед вирішується в інтересах людей, наближених до столичної влади, а не представників малого бізнесу. Щоб у цьому переконатися, на думку Лісничої, достатньо проаналізувати скільки кіосків та яких власників демонтовано протягом останнього часу.

 

“Відомо, що найбільшими власниками МАФів у Києві є кілька людей, які контролюють цілі мережі кіосків. Зокрема це родичі заступника голови КМДА Д.Басса, нинішній гендиректор “Київпастрансу” М.Ламбуцький. Новий куратор цієї сфери в.о. заступника голови КМДА В.Сівець теж долучився до процесу. Про яке впорядкування МАФів можна говорити, якщо влада сьогодні зносить кіоск, а завтра на його місце ставить свій”, - зазначила лідер Київської міської організації Єдиного Центру.

 

“Візьмемо для прикладу КП “Київпастранс”. На кожній зупинці громадського транспорту стоїть ларьок. Що там продається? Квитки на проїзд? Ні, переважно тютюнові та алкогольні вироби. По-перше, я не розумію на якій підставі “Київпастранс” там порозміщував кіоски, а, по-друге, робиться це не в інтересах громади, а очевидно через зацікавленість керівника структури”, - наголосила В.Ліснича.

 

Політик наголосила, що пропоновані мерією на розгляд Київради нові правила розміщення МАФів несуть загрозу монополізації сфери і лише декларативно вирішують проблему. На думку Лісничої, головним недоліком проекту є необхідність перереєстрації дозвільних документів, що дасть змогу стягнути з підприємців немалі побори.
 

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"