Вікторію Лісничу переобрано головою Київської міської організації Єдиного Центру

Вікторію Лісничу переобрано головою Київської міської організації Єдиного Центру

На V-й Конференції Київської міської організації Єдиного Центру, яка відбулася 01 серпня 2012 року, головою Організації переобрано генерального директора Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника Вікторію Лісничу. Вікторія Миколаївна отримала одностайну підтримку делегатів Конференції.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Влада Києва під тиском центральної влади
2010-06-14 10:59:00

Влада Києва під тиском центральної влади

Київська міська організація Єдиного Центру засуджує практику проведення закритих засідань колегій КМДА та пленарних засідань Київради. Про це повідомила лідер столичних єдиноцентристів В.Ліснича.

За її словами, вчора, 8 червня, відбулося спільне засідання Колегії КМДА та Колегії Головуправління держслужби України. Однак, після вступного слова виступаючих, представників ЗМІ попросили покинути зал, а засідання відбувалося у закритому режимі.

 

“На таких засіданнях обговорюються надзвичайно важливі для киян питання. Цього разу йшлося про результати перевірки ефективності роботи апарату чиновників КМДА та РДА, їх чисельності та професійної підготовки. Кадрова політика міської влади була піддана нищівній критиці, проте громадськості вирішили цього не показувати. Закриті засідання – це обмеження киян в інформації і порушення принципу гласності влади”, - зазначила В.Ліснича.

 

Голова столичної організації Єдиного Центру нагадала, що 3 червня Київрада також планувала провести спеціальне засідання з проблемних питань міста у закритому режимі. На думку Лісничої, це прояви згортання свободи слова на столичному рівні, а, як відомо, закритість влади породжує корупцію.

 

“В той час як вся країна потерпає від наступу на свободу слова, Київ зобов’язаний демонструвати відкритість до суспільства. Ми висловлюємо рішучий протест проти закритості київської влади і закликаємо міських посадовців протидіяти цьому. Кияни мають право знати хто і як вирішує їхні проблеми”, - наголосила В.Ліснича.
 

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"