Вікторію Лісничу переобрано головою Київської міської організації Єдиного Центру

Вікторію Лісничу переобрано головою Київської міської організації Єдиного Центру

На V-й Конференції Київської міської організації Єдиного Центру, яка відбулася 01 серпня 2012 року, головою Організації переобрано генерального директора Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника Вікторію Лісничу. Вікторія Миколаївна отримала одностайну підтримку делегатів Конференції.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

2010-06-15 15:39:00

"Єдиний центр" вимагає негайного оприлюднення бюджету Києва

Партія "Єдиний центр" вимагає від Київської міської державної адміністрації негайно оприлюднити бюджет Києва та Програму соціально-економічного розвитку міста на 2010 рік.

  Про це заявила голова столичної організації партії Вікторія Ліснича, повідомляє у вівторок прес-служба міської організації "Єдиного центру".

 

"Під час обговорення проекту бюджету в Київраді депутати внесли низку поправок і пропозицій, які, передусім, збільшували його видаткову частину. Але громадськості досі невідомий остаточний варіант головного фінансового документа міста, обсяги його надходжень і видатків", - цитує прес-служба В. Лісничу.

 

Крім того, політик наголосила, що столичний бюджет набуде чинності лише після офіційного оприлюднення відповідного проекту.

 

"Якщо ж Леонід Черновецький (мер Києва - ІФ) досі не підписав цього документа, Київ продовжує функціонувати за схемою 1/2 видатків торішнього бюджету на місяць. У цьому випадку заморожені всі міські програми, муніципальні доплати і надбавки, ні про які капітальні видатки не може йтися", - резюмувала голова міської партійної організації "Єдиного центру".

  

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"